O mnie

Mam na imię Magdalena. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Od czasu do czasu witam również w tak zwanym małym Krakowie czyli Krośnie, bo tam wychował się mój Mąż.

Kim jestem? Jestem mamą prawie czteroletniego Łobuza (zwanego Bąblem, ur. 2013) oraz żoną swojego Męża. I to Mężowi zawdzięczam, że tu jestem i tworzę. On wspiera mnie motywując do działania i zapewniając mi przydasie (sposób bezpośredni) i bawiąc się z Łobuzem, kiedy akurat potrzebuję coś stworzyć na już (sposób pośredni).

Między czasie jestem księgową pracującą na cały etat. Z wykształcenia - technik ekonomista, technik hotelarstwa i magister inżynier od zarządzania finansami i rachunkowości.

Rękodzieło stało się moją pasją i kolejną miłością życia. Tak jak nie wyobrażam sobie życia bez moich mężczyzn, tak moje ręce nie wyobrażają sobie zastoju. Mam pod tym względem robótkowe ADHD i mam nadzieję, że jest nieuleczalne :)

Wszystko zaczęło się od haftu krzyżykowego. Potem powstał blog, a tu już zginęłam od inspiracji. Chcąc próbować co raz to nowe dziedziny rękodzieła zabrałam się za frywolitkę, szydełko, haft matematyczny, haft richelieu, makramę, tworzenie kartek. Staram się mój czas gospodarować tak by zawsze znaleźć czas na to co lubię i na to na co mają ochotę w danym momencie moje ręce. Tworzę przede wszystkim dla siebie i rodziny. Przeważają też prace robione na różnego rodzaju wymiany, zabawy.Oprócz tego miłośniczka wypraw wszelakich, zwiedzania oraz gier planszowych.


Pozdrawiam cieplutko,

PS. Jeśli ktoś by chciał by coś wykonać dla niego, chętnie, w ramach wymiany - pytać, nie bać się, nie ugryzę :)

2 komentarze:

  1. Cześć jesteś moją parą w wymiance świątecznej. Proszę podaj mi swój adres:adrianna.przybylowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj,
    wysyłasz do mnie kartkę w zabawie u Lidzi. Niestety nie znalazłam maila, na który można się z tobą skontaktować... Podaję swój mail: barbasia3@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i każde pozostawione słowo! Dziękuję, że jesteś!